Новости по теме

Новости отрасли Ризик злоякісної трансформації гігантських вроджених меланоцитарних невусів

Ризик злоякісної трансформації гігантських вроджених меланоцитарних невусів

Вроджений меланоцитарний невус є результатом аномальної проліферації меланоцитів у шкірі та нервовій системі. Хоча гігантський вроджений меланоцитарний невус (ГВМН) вважається передраковим станом, частота виникнення та фактори ризику злоякісного переродження недостатньо вивчені.

Новости отрасли Порівняння УЗД та клінічного обстеження для виявлення метастазів плоскоклітинної карциноми у лімфатичні вузли

Порівняння УЗД та клінічного обстеження для виявлення метастазів плоскоклітинної карциноми у лімфатичні вузли

У пацієнтів з плоскоклітинною карциномою (ПКК) з локалізацією на шкірі голови та шиї можуть розвинутися метастази у лімфатичні вузли; тому у таких пацієнтів необхідно додатково досліджувати реґіонарні лімфатичні вузли. Крім клінічного обстеження для виявлення метастазів можна проводити також ультразвукове дослідження. Однак існує невизначеність щодо цінності ультразвукової візуалізації.

Новости отрасли Місцеве застосування циклоспорину при червоному плескатому лишаї слизових оболонок порожнини рота

Місцеве застосування циклоспорину при червоному плескатому лишаї слизових оболонок порожнини рота

Лікування червоного плескатого лишаю слизових оболонок порожнини рота (ЧПЛ СОПР), резистентного до кортикостероїдів, залишається важким завданням для дерматологів та стоматологів. Є обмежені дані про успішне застосування місцевих форм циклоспорину в якості альтернативного лікування.

Больше новостей