Новости

Свежие новости в сфере дерматологии ознакомят Вас с актуальными статьями, новыми исследованиями и позволят найти информацию о предстоящих медицинских событиях.

Новости отрасли Місцеве застосування циклоспорину при червоному плескатому лишаї слизових оболонок порожнини рота

Місцеве застосування циклоспорину при червоному плескатому лишаї слизових оболонок порожнини рота

Лікування червоного плескатого лишаю слизових оболонок порожнини рота (ЧПЛ СОПР), резистентного до кортикостероїдів, залишається важким завданням для дерматологів та стоматологів. Є обмежені дані про успішне застосування місцевих форм циклоспорину в якості альтернативного лікування.

4 дня назад
Новости отрасли Спесолімаб при генералізованому пустульозному псоріазі

Спесолімаб при генералізованому пустульозному псоріазі

Відомо, що в патогенезі генералізованого пустульозного псоріазу (ГПП) відіграє роль сигнальний шлях інтерлейкіну-36. Спесолімаб – це гуманізоване моноклональне антитіло проти рецептора інтерлейкіну-36, тому препарат вивчається для лікування загострень ГПП.

6 дней назад
Новости отрасли Дієта підвищує ефективність імунотерапії при меланомі

Дієта підвищує ефективність імунотерапії при меланомі

Згідно з результатами дослідження, опублікованими в Science, дієта з високим вмістом клітковини, вочевидь, пов'язана зі збільшенням терміну виживання без ознак прогресування (ВБП) серед пацієнтів із меланомою, які розпочали лікування інгібіторами імунних контрольних точок (ІКТ).

12 дней назад
Новости отрасли Колориметр помічає зміни у вогнищах вітиліго через місяць лікування Nb-UVB

Колориметр помічає зміни у вогнищах вітиліго через місяць лікування Nb-UVB

Метою дослідження, результати якого були опубліковані в Журналі косметичної дерматології, було з'ясувати, чи можна за допомогою колориметра об'єктивно визначити зміни у вогнищах вітиліго при лікуванні вузькосмуговим ультрафіолетовим випромінюванням B (Nb-UVB) до того, як зміна стане клінічно очевидною.

13 дней назад
Новости отрасли Ймовірність раку шкіри у пацієнтів із екземою після фототерапії

Ймовірність раку шкіри у пацієнтів із екземою після фототерапії

Фототерапія із застосуванням UVB спектру використовується при екземі та атопічному дерматиті, хоча її канцерогенний ризик для цих захворювань спеціально не оцінювався. Мало того, що атопічний дерматит та екзема у своєму патогенезі мають прояви імунної дисрегуляції, так ще й деякі види лікування потенційно канцерогенні.

20 дней назад
Новости отрасли Вплив біологічної терапії при псоріазі на функцію нирок

Вплив біологічної терапії при псоріазі на функцію нирок

Зменшення системного запалення під час лікування біологічними препаратами може призводити до поліпшення функції нирок у пацієнтів з псоріазом, згідно з результатами досліджень, опублікованими у Dermatologic Therapy.

25 дней назад