Новости

Свежие новости в сфере дерматологии ознакомят Вас с актуальными статьями, новыми исследованиями и позволят найти информацию о предстоящих медицинских событиях.

Новости отрасли Зв'язок фізичної форми і ризику розвитку псоріазу

Зв'язок фізичної форми і ризику розвитку псоріазу

Вчені вирішили з'ясувати чи існує зв'язок між фізичною активністю і ризиком розвитку псоріазу. Ретроспективне дослідження проводилося в Швеції і охоплювало період в декілька десятиліть. Використовувалася база даних призовників Швеції за період з 1968 по 2005 рік.

6 часов назад
Новости отрасли Ускладнення вагітності, пов'язані з рожевим лишаєм Жибера: багатоцентрове ретроспективне дослідження

Ускладнення вагітності, пов'язані з рожевим лишаєм Жибера: багатоцентрове ретроспективне дослідження

У Журналі Американської академії дерматології був опублікований огляд, присвячений перебігу рожевого лишаю (РЛ) у вагітних. За даними аналізу 33 пацієнток, ускладнення вагітності у жінок із РЛ хоча і траплялися, але були відносно легкими в клінічному плані і не включали випадків викидня, аборту або загибелі плоду.

1 день назад
Новости отрасли Внутрішньошкірні ін'єкції міноксидилу для лікування андрогенетичної алопеції у жінок

Внутрішньошкірні ін'єкції міноксидилу для лікування андрогенетичної алопеції у жінок

Ефективність внутрішньошкірних ін'єкцій 0,5% міноксидилу для лікування жіночої андрогенетичної алопеції (АГА) була вивчена в дослідженні, опублікованому в Dermatologic Therapy.

2 дня назад
Новости отрасли Фактори ризику інфекційних ускладнень після малих дерматохірургічних втручань

Фактори ризику інфекційних ускладнень після малих дерматохірургічних втручань

Інфекція області хірургічного втручання (ІОХВ) після дерматологічної хірургії погіршує результати, призводить до збільшення часу відновлення, поганого косметичного вигляду прооперованої ділянки і до повторних візитів до лікаря.

5 дней назад
Новости отрасли Зв'язок між вітиліго і деменцією в зрілому і літньому віці

Зв'язок між вітиліго і деменцією в зрілому і літньому віці

Все більше даних свідчить про існування зв'язку між автоімунними розладами і подальшим ризиком деменції, підтверджуючи ідею про те, що нейрозапалення є одним із основних факторів деменції. Наразі проводяться дослідження по зв'язку кожного автоімунного захворювання з ризиком виникнення деменції.

6 дней назад
Новости отрасли Порівняння  ефективності підшкірного і перорального прийому метотрексату при псоріазі

Порівняння ефективності підшкірного і перорального прийому метотрексату при псоріазі

Метотрексат (МТ) залишається одним із найбільш частих варіантів системного лікування першої лінії у пацієнтів з бляшковим псоріазом. Автори дослідження вирішили порівняти ефективність перорального прийому МТ із підшкірним введенням МТ, ґрунтуючись на даних німецького реєстру псоріазу PsoBest.

7 дней назад