Новости

Свежие новости в сфере дерматологии ознакомят Вас с актуальными статьями, новыми исследованиями и позволят найти информацию о предстоящих медицинских событиях.

Новости отрасли Клостридіальна колагеназа в лікуванні целюліту у жінок. Результати 3 фази двох рандомізованих плацебо-контрольованих досліджень

Клостридіальна колагеназа в лікуванні целюліту у жінок. Результати 3 фази двох рандомізованих плацебо-контрольованих досліджень

Дослідники з США поставили собі за мету оцінити ефективність застосування клостридіальної колагенази для лікування целюліту на сідницях. Було проведено два рандомізованих контрольованих дослідження з ідентичним дизайном - RELEASE-1 і RELEASE-2.

12 часов назад
Новости отрасли Шкірні побічні ефекти інгібіторів контрольних точок

Шкірні побічні ефекти інгібіторів контрольних точок

Інгібітори контрольних точок імунної відповіді, що блокують сигнальні шляхи PD-1 / PD-L1, продемонстрували свою ефективність при лікуванні різних злоякісних новоутворень. Незважаючи на свої переваги, їх імуномодулююча активність може викликати непередбачувані шкірні побічні ефекти (ШПЕ).

1 день назад
Новости отрасли Антибіотики в малюковому віці і ризик розвитку атопічного дерматиту

Антибіотики в малюковому віці і ризик розвитку атопічного дерматиту

Шведські вчені задалися питанням: чи існує зв'язок між прийомом антибіотиків під час вагітності і в перший рік життя і ризиком атопічного дерматиту у дітей?

6 дней назад
Новости отрасли Мікронідлінг як ад'ювантна терапія при лікуванні мелазми: систематичний огляд і метааналіз

Мікронідлінг як ад'ювантна терапія при лікуванні мелазми: систематичний огляд і метааналіз

Група дослідників з Канади і США провела систематичний огляд і метааналіз, щоб оцінити ефективність мікронідлінгу як ад'ювантного методу до топічної терапії при лікуванні мелазми.

7 дней назад
Новости отрасли Імунобіологічна терапія червоного вовчака

Імунобіологічна терапія червоного вовчака

Існує значна потреба в нових ефективних методах лікування шкірних форм червоного вовчака (еритематозу), з огляду на обмежену кількість доступних варіантів лікування, які допомагають подолати це важке хронічне захворювання.

8 дней назад