Новости

Свежие новости в сфере дерматологии ознакомят Вас с актуальными статьями, новыми исследованиями и позволят найти информацию о предстоящих медицинских событиях.

Новости отрасли Залучення вій при фронтальній фіброзній алопеції

Залучення вій при фронтальній фіброзній алопеції

Фронтальна фіброзна алопеція (ФФА) донедавна вважалася рідкісною патологією. Однак, згідно зі статистичними даними, це захворювання стає все більш поширеним. ФФА може вражати будь-яке волосся на тілі. Є обмежені дані про ураження вій, а їх клініко-трихоскопічні характеристики при ФФА на сьогоднішній день не описані.

час назад
Новости отрасли Порівняння різних методів лікування звичайних бородавок

Порівняння різних методів лікування звичайних бородавок

Традиційні деструктивні методи лікування, такі як кріотерапія, застосовувалися протягом багатьох років для видалення тканин, інфікованих вірусом папіломи людини (ВПЛ). Оскільки вони діють локально і не мають системного ефекту, необхідно лікувати кожну бородавку, що може зробити ці методи неприйнятними для пацієнтів із множинними ураженнями.

5 часов назад
Новости фармы ВІРТУАЛЬНИЙ КОНГРЕС ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ 2021

ВІРТУАЛЬНИЙ КОНГРЕС ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ 2021

ЛАБОРАТОРІЇ VICHY ПРЕЗЕНТУЮТЬ 17 ПОСТЕРІВ, У ЯКИХ ВИСВІТЛЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ ОСТАННІХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ПОЗИЦІЮВАННЯ БРЕНДУ ЯК ВИЗНАНОГО ЕКСПЕРТА НАУКИ ПРО ЕКСПОЗОМ ШКІРИ Й КЛЮЧОВОГО ГРАВЦЯ В БОРОТЬБІ ЗІ СТАРІННЯМ ШКІРИ ТА ПІКЛУВАННІ ПРО ВОЛОССЯ І ШКІРУ ГОЛОВИ.

1 день назад
Новости отрасли Пікосекундний 730 нм лазер для лікування сонячного лентиго

Пікосекундний 730 нм лазер для лікування сонячного лентиго

Пікосекундний лазер з довжиною хвилі 730 нм був розроблений для боротьби з пігментними ураженнями і для зменшення побічних ефектів. У цьому дослідженні оцінювали безпеку і ефективність такого лазера для видалення лентиго.

3 дня назад
Новости отрасли Ефективність та безпечність радіочастотного мікронідлінгу в лікуванні резистентних форм розацеа

Ефективність та безпечність радіочастотного мікронідлінгу в лікуванні резистентних форм розацеа

Розацеа - хронічний запальний дерматоз шкіри обличчя, який часто важко піддається лікуванню традиційними схемами. Автори провели 48-тижневе проспективне обсерваційне дослідження, в якому аналізувалися пацієнти з резистентними формами розацеа, які пройшли три сеанси радіочастотного фракційного мікронідлінгу неізольованими голками (РФМ) з двомісячними інтервалами.

3 дня назад
Новости отрасли Оцінка прогнозу акантолітичних плоскоклітинних карцином

Оцінка прогнозу акантолітичних плоскоклітинних карцином

Плоскоклітинні карциноми шкіри мають різні гістологічні варіанти, причому вважається, що акантолітичний тип карциноми (aCSCC) перебігає найбільш агресивно. Це дослідження було спрямоване на те, щоб встановити, чи гірше прогноз aCSCC в порівнянні з неакантолітичними типами шкірної плоскоклітинної карциноми (naCSCC) чи ні.

7 дней назад