Новости

Свежие новости в сфере дерматологии ознакомят Вас с актуальными статьями, новыми исследованиями и позволят найти информацию о предстоящих медицинских событиях.

Новости отрасли Фармакологічні препарати, які можуть спровокувати виникнення дерматозойного марення

Фармакологічні препарати, які можуть спровокувати виникнення дерматозойного марення

Лікування дерматозойного марення може бути важким завданням навіть при спільних зусиллях дерматолога та психіатра. Часто причина цього розладу залишається невідомою.

11 апреля 2022
Новости отрасли Сексуальна дисфункція та депресія у хворих на псоріаз та псоріатичний артрит

Сексуальна дисфункція та депресія у хворих на псоріаз та псоріатичний артрит

Пацієнти з псоріатичним артритом (ПсА) або псоріазом часто скаржаться на депресію та еректильну дисфункцію, згідно з результатами дослідження, представленого на Зборах Американського коледжу ревматології (ACR) Convergence 2021, які відбулися 3-10 листопада 2021 року.

2 декабря 2021
Новости отрасли Згубні звички у хворих на атопічний дерматит

Згубні звички у хворих на атопічний дерматит

Атопічний дерматит (АД) є найбільш поширеним хронічним запальним захворюванням шкіри у світі та супроводжується багатьма супутніми захворюваннями. Серед останніх широко вивчаються психічні розлади, такі як депресія. Однак дані про залежності у таких хворих недостатні. Тому група вчених вирішила оцінити поширеність різних видів залежності у дорослих пацієнтів із АД за даними одного багатопрофільного медичного центру.

2 ноября 2021
Новости отрасли Когнітивно-поведінкова терапія в лікуванні атопічного дерматиту

Когнітивно-поведінкова терапія в лікуванні атопічного дерматиту

Атопічний дерматит - хронічний дерматоз з великим психологічним навантаженням на пацієнта. Останнім часом психотерапевти все частіше підключаються до спільного лікування атопічного дерматиту, зокрема, застосовується когнітивно-поведінкова терапія. У зв'язку з карантинними обмеженнями така терапія все частіше проводиться онлайн.

16 июня 2021
Новости отрасли Хто часто користується соляріями в молодості, частіше стикається з депресією і тривожними станами в зрілому віці

Хто часто користується соляріями в молодості, частіше стикається з депресією і тривожними станами в зрілому віці

На стику психіатрії та дерматології видано кілька праць, автори яких пов'язують часте відвідування соляріїв із самого початку існуючими психологічними проблемами. Автори статті, яка вийшла в Журналі Американської академії дерматології, вирішили оцінити, чи пов'язано отримання штучної засмаги в молодості з підвищеним ризиком виникнення депресії і тривожності в більш пізньому віці.

4 июня 2021
Новости отрасли Віддалені наслідки перенесеного синдрому Стівенса-Джонсона і токсичного епідермального некролізу

Віддалені наслідки перенесеного синдрому Стівенса-Джонсона і токсичного епідермального некролізу

Синдром Стівенса-Джонсона / токсичний епідермальний некроліз (ССД / ТЕН) - це важкі шкірні реакції гіперчутливості. Найбільш частою причиною є прийом лікарських препаратів; синдром викликає множинні ускладнення з боку органів-мішеней в його гострій фазі, але мало відомо про його вплив на психічне здоров'я і якість життя пацієнтів у віддалені терміни.

20 мая 2021