Новости

Свежие новости в сфере дерматологии ознакомят Вас с актуальными статьями, новыми исследованиями и позволят найти информацию о предстоящих медицинских событиях.

Новости отрасли Якість життя у хворих з васкулітами шкіри

Якість життя у хворих з васкулітами шкіри

Шкірні прояви васкуліту можуть призвести до свербежу, болю та виразкування, але вплив васкулітів шкіри на якість життя, пов'язану зі здоров'ям (HRQOL), не оцінювався систематично.

11 дней назад
Новости отрасли Мемантин в лікуванні трихотіломанії та невротичних екскоріацій

Мемантин в лікуванні трихотіломанії та невротичних екскоріацій

Трихотіломанія та невротичні екскоріації - це недостатньо діагностовані стани, за яких пацієнти неодноразово висмикують волосся або роздирають шкіру, що призводить до вираженої клінічної картини, з якою вони звертаються в першу чергу до дерматолога. За даними різних авторів поширеність трихотіломанії становить 1,7%, для невротичної екскоріації цей показник дорівнює 2,1%.

25 апреля 2023
Новости отрасли Поширеність депресивних і тривожних розладів у пацієнтів із вогнищевою алопецією

Поширеність депресивних і тривожних розладів у пацієнтів із вогнищевою алопецією

Французькі дослідники провели мета-аналіз і встановили, що у дітей і дорослих з вогнищевою алопецією у 2-3 рази частіше, ніж у загальній популяції, розвиваються депресивні та тривожні розлади.

13 февраля 2023
Новости отрасли Вплив рубців на показник якості життя

Вплив рубців на показник якості життя

Рубці, які виникли з різних причин, включаючи хірургічні операції, травми шкіри, опіки або дерматологічні захворювання, можуть впливати на якість життя.

31 января 2023
Новости отрасли Асоціація прийому інгібіторів 5α-редуктази і небажаних явищ з боку психіки

Асоціація прийому інгібіторів 5α-редуктази і небажаних явищ з боку психіки

Ймовірна здатність інгібіторів 5-альфа-редуктази (фінастерид, дутастерид), що застосовуються в тому числі і для лікування андрогенетичної алопеції, спричиняти розвиток депресії та суїцидальних настроїв, неодноразово ставала темою для наукових праць.

16 января 2023
Новости отрасли Схильність до дистресу при вогнищевій алопеції

Схильність до дистресу при вогнищевій алопеції

Необхідно пам'ятати, що стрес - це нормальна фізіологічна реакція на несприятливі події, повністю уникнути її неможливо. Проте якщо стрес затягується занадто довго, людина постійно відчуває виражені негативні емоції (тривогу, страх, гнів та ін.), виникають виражені психосоматичні симптоми, розвивається дистрес.

6 декабря 2022